Wersja do druku

Udostępnij

Dyplomy artystyczne pierwszych studentów kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej odbywają się w Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. W ubiegły piątek, 16 marca na Scenie Wspólnej swoje solowe choreografie zaprezentowali studenci stacjonarni III roku, a w sobotę 24 marca w Auli AWF pokażą je studenci niestacjonarni. Wydarzenia odbywają się z udziałem Komisji oraz zaproszonych gości. Goście. Prezentacja tanecznego solo to pierwszy etap Dyplomu, drugi etap to zaplanowana na czerwiec demonstracja wiedzy i umiejętności zdobytych w ramach specjalności nauczyciel tańca i tancerz-choreoterapeuta.

 

Kolejna rekrutacja na kierunek Taniec w Kulturze Fizycznej otwiera się już wkrótce. Jak dotąd  wiadomo, że 6 lipca planowany jest przegląd kwalifikujący do grup. Ponadto AWF w Poznaniu już serdecznie zaprasza  na Dzień Otwarty 14 kwietnia oraz pokazy i warsztaty w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Poznaniu  w dniach 22-23 kwietnia.

 

Więcej informacji:

http://www.awf.poznan.pl/pl/wfsir-oferta-dydaktyczna/wfsir-oferta-dydaktyczna-taniec

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close