Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 17 grudnia o godz. 19.00 w ramach Just Like That – prezentacji studentów HZT – w Uferstudios (studio 11, Uferstraße 23) swój nowy projekt pokażą Przemek Kamiński i Mateusz Szymanówka. Projekt zatytułowany jest Nowe nieskończone solo na obuwie sportowe, czas przeszły i grupę osób. Stanowi on rozwinięcie pokazu zrealizowanego w ramach rezydencji choreograficznej towarzyszącej wystawie Let’s Dance w Galerii Art Stations w Poznaniu (Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk).

 

O projekcie:

 

Pisząc o przeszłości jest wiele luk do wypełnienia, miejsc, które trzeba sobie wyobrazić, ludzi, których trzeba wskrzesić i układów odniesienia, w których trzeba zamieszkać.
Lynn Garafola, Legacies of Twentieth-Century Dance

 

specjalne podziękowania dla: Magdy Garlińskiej, Niko Hallikainen, Joanny Leśnierowskiej, Ani Nowak, Julii Plawgo, Pawła Sakowicza, Xenii Taniko Dwertmann, Roberto Antonssona, Melanie Jame Wolf, Kasi Wolińskiej i Marty Ziółek

 

Zrealizowano przy wsparciu: Art Stations Foundation (Poznań) i Instytutu Muzyki i Tańca (Warszawa)

 

Logo ASF czarne (miniaturka) IMIT (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close