Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 26-27 stycznia o godz.19.00 DOCK 11 w Berlinie (Kastanienallee 79), zaprasza na premierę spektaklu Anny Nowickiej Raw Light. Spektakl jest wynikiem silnego pragnienia samotności na scenie, ucieleśnienia tematów, które artystka badała w ostatnich sześciu latach: uwagi, snów i wyobraźni.

 

Raw Light jest wymierną, fizyczną, czuciową podróżą stającego się ciała; ulotną próbą nadania formy nieustannie zmieniającego się doświadczenia, działaniem umożliwiającym wyłonienie się migoczących obrazów; bezpośrednim uobecnieniem płynnego, wielowarstwowego ciała kalejdoskopowego, które tańczy w surowym świetle na styku realnego i wyobrażonego, odczuwanego i śnionego, odważnie wskazując niewidzialne i nieznane. Język, oczy i kończyny zwrócone ku jasności. Z naciętej tkanki czasu i przestrzeni wyrasta trwałe zaufanie.

 

Koncepcja, choreografia, wykonanie: Anna Nowicka
Muzyka: Klaus Janek
Fotografia: Katarzyna Szugajew

 

Bilety:

12 euro (normalny) / 8 euro (ulgowy)

Rezerwacja biletów: +49 030-35120312, ticket@dock11-berlin.de 

 

Infohttp://www.dock11-berlin.de/index.php/cat/1/id/p599_Raw-Light.html

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close