Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że 19 maja o godz. 19.00 w Galerii Instytutu Polskiego w Berlinie (Burgstraße 27) odbędzie się premiera nowej pracy Przemka Kamińskiego – Soft Spot. Soft Spot to performatywny serial science-fiction w choreografii Przemka Kamińskiego, z Suvi Kemppainen, Julią Plawgo, Alistairem Wattsem i Przemkiem Kamińskim w rolach głównych. Akcja serialu, osadzona w fikcyjnym niemieckim mieście Berlin pod koniec lat dwa tysiące dziesiątych, przedstawia historię czwórki nieznajomych, których życie zostaje połączone za sprawą dziwnego snu. Pierwszy sezon serialu skupia się na poszukiwaniach legendarnego „miękkiego punktu” (ang. soft spot), którym towarzyszą nadprzyrodzone zjawiska, mające miejsce w całym mieście.

 

Pierwszy sezon serialu skupia się na poszukiwaniach legendarnego  „miękkiego punktu” (ang. soft spot), którym towarzyszą nadprzyrodzone zjawiska, mające miejsce w całym mieście. Składa się on z pięciu odcinków – Co zobaczyliśmy we śniePełnia, Jaskinia/Odkształcenie Czasu, Wiedziałem, że czekaliście i W górę/Jądro – które można prezentować oddzielnie lub w dowolnej kolejności. Każdy epizod odsłania inną część choreograficznej tajemnicy.

 

Wstęp wolny!

 
Choreografia: Przemek Kamiński
Kreacja i performans: Przemek Kamiński, Suvi Kemppainen, Julia Plawgo, Alistair Watts
Dramaturgia: Mateusz Szymanówka
Kostiumy: Konrad Parol
Sfinansowano ze środków Senate Department for Culture and Europe
Wsparcie: Instytut Polski w Berlinie, Tanzfabrik Berlin, TATWERK | Performative Forschung

 

Więcej informacji: http://berlin.polnischekultur.de/index.php?navi=013&id=1804

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close