Wersja do druku

Udostępnij

 W dniach 24-25 kwietnia w ramach IN ZUCHT Festival w Berlinie (Uferstudios, Uferstraße 23) swoje prace pokażą polscy artyści – studenci na kierunku „Dance, Context, Choreography” w Inter-University Centre for Dance (HZT). Autorskie choreografie pokażą Zuzanna Ratajczyk, Agata Siniarska, Ania Nowak i Kasia Wolińska. Wyjątkowa jest propozycja Agaty Siniarskiej – w jej Death 24 frames per second or do it to me like in a real movie. Chapters 4-121 udział wezmą Przemek Kamiński, Anna Nowak i Katarzyna Wolińska. Kamiński wystąpi także w pracy Julii Rodrguez zatytułowanej Flatlands. Wstęp na spektakle jest wolny, bez rezerwacji, bilety do odbioru 30 min. przed każdym blokiem prezentacji.

 

Polscy twórcy na IN ZUCHT Festival:

 

#PURENESS – chor. Zuzanna Ratajczyk

http://inzuchtfestival.wordpress.com/2014/04/13/pureness/

 

Flatlands – chor. Julia Rodriguez, z udziałem Przemka Kamińskiego

http://inzuchtfestival.wordpress.com/2014/04/13/flatlands/

 

Death 24 frames per second or do it to me like in a real movie. Chapters 4-121 – chor. Agata Siniarska, z udziałem Przemka Kamińskiego, Ani Nowak i Kasi Wolińskiej

http://inzuchtfestival.wordpress.com/2014/04/13/death-24-frames-per-second-or-do-it-to-me-like-in-a-real-movie/

 

Exercising attention – chor. Ania Nowak

http://inzuchtfestival.wordpress.com/2014/04/13/exercising-attention/

 

The Church of Banana – z udziałem Kasi Wolińskiej

http://inzuchtfestival.wordpress.com/2014/04/13/the-church-of-banana/

 

Hi Mary Presents: Extensive Cooking  Kasi Wolińskiej

 http://inzuchtfestival.wordpress.com/2014/04/13/hi-mary-presents-extensive-cooking/

 

IN ZUCHT Festival 2014 to czwarta edycja imprezy organizowanej samodzielnie przez studentów kierunku „Dance, Context, Choreography” berlińskiego HZT. W planowaniu i realizacji wydarzenia uczestniczą studenci wszystkich trzech lat studiów. Jest to okazja do zaprezentowania prac indywidualnych i zbiorowych we wszystkich (nie)możliwych formach.

 

IN ZUCHT Festival to miejsce spotkań, zbliżeń, mutacji. Tegoroczna edycja ma bardziej rozbudowaną formułę  niż poprzednie – będzie trwać cztery dni, które wypełnią prezentacje szeroko pojętych prac choreograficznych, odbywające się na terenie Uferstudios w Berlinie.

 

IN ZUCHT to wydarzenie, podczas którego projekty kulinarne, działania prezentowane na wolnym powietrzu, projekty w trakcie realizacji, instalacje, wystawy, prelekcje artystów, interwencje, utwory sceniczne, performanse łączą się w całość, tworząc, przy udziale publiczności, niepowtarzalny festiwal.

 

Więcej informacji:

http://inzuchtfestival.wordpress.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close