Wersja do druku

Udostępnij

Współorganizator, Art Stations Foundation, zaprasza do udziału w laboratorium Dance script: laboratorum of dance crticism w dniach 20-24 września 2012 w Budapeszcie. Program obejmuje zajęcia praktyczne, czytanie tekstów oraz interpretację spektakli obejrzanych w ramach L1danceFest 2012, a także rozmowy z publiczności. w ramach Talking Through V4+.Język warsztatów: angielski (wymagana b. dobra znajomość w mowie i w piśmie). Godziny: codziennie od 11.00 do 12.30 oraz 14.00 do 15.30. Zajęcia poprowadzone będą przez młodych ekspertów z krajów Grupy Wyszehradzkiej, tj..Witold Mrozek (Polska), Markéta Faustová (tbc, Czechy), Milan Zvada (Słowacja), Ivana Ivković (Chorwacja) i Annamária Szoboszlai (Węgry).

Aplikacje polskich uczestników zawierające: list motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres mailowy: witold.mrozek@gmail.comz dopiskiem Dance Script: Laboratorium of Dance Criticism
Termin nadsyłania aplikacji mija 15 czerwca 2012 roku. Wyniki podane zostaną 22 czerwca.

Komplet informacji podlinkiem: http://dancescript.blogspot.de/PLIK z pełnym INFO do pobrania

Komisja selekcyjna:

HU: Annamária Szoboszlai, Márta Ladjánszki, Andrea Ádám

SK: Milan Zvada, Jaro Viňarský, Miroslav Ballay

CZ: Ewan McLaren, Jana Navratová, Markéta Faustová

PL: Joanna Leśnierowska, Witold Mrozek, Anna Królica

HR: Ivana Ivković, Tamara Curić, Larisa Navojec

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close