Wersja do druku

Udostępnij

Szkolenie specjalistyczne „Interwencje niewerbalne i obserwacja ruchu. Wprowadzenie do psychoterapii tańcem i ruchem ” prowadzone jest przez ekspertki w dziedzinie obserwacji komunikacji niewerbalnej i interwencji psychoterapeutycznych, które wykraczają poza słowa. Agnieszka Sokołowska i Aleksandra Rayska są superwizorkami i praktykującymi od lat psychoterapeutkami psychoterapii tańcem i ruchem. Podczas czterodniowego szkolenia, podzielą się konkretnymi umiejętnościami, które wprowadzone do praktyki zawodowej, mogą wpłynąć na pełniejsze nawiązywanie relacji z pacjentem, głębsze zrozumienie trudności, z którymi się boryka i zastosowania dodatkowych interwencji.

SZKOLENIE SPECJALISTYCZNE

MODUŁ I – Obserwacja ruchu w połączeniu ze sferą emocji i myśli

MODUŁ II – Ucieleśnienie i preferencje ruchowe

MODUŁ III – Interwencje niewerbalne, somatyczne przeciwprzeniesienie

MODUŁ IV – Projektowanie ćwiczeń i doświadczeń

Organizacja szkolenia specjalistycznego – 16-20 sierpnia 2013


Cena: 620zł przy wpłacie do 22.06.2013 oraz 720zł przy wpłatach w późniejszym terminie. Zniżka 10% w wypadku gdy 3 osoby zapisują się z tego samego miejsca pracy ( 558zł od osoby), zniżka 15% kiedy 5 osób zapisuje się z tego samego miejsca pracy ( 527zł od osoby). Miejsce: Dom Pracy Twórczej Burdąg, szczegóły dotyczące tego wyjątkowego miejsca można znaleźć na www.burdagstudio.com. Do ceny szkolenia należy doliczyć koszt zakwaterowania i ciepłego posiłku w porze obiadowej – łącznie 350zł.

Zapisy i dodatkowe informacje : agnieszka@terapiatancem-iba.pl, aleksandra@terapiatancem-iba.pl, Tel. 604537 533

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close