Wersja do druku

Udostępnij

W poniedziałek, 8 stycznia 2018 roku, o godzinie 12.00 i o godzinie 18.00 na scenie Opery Nova w Bydgoszczy (ul. Marszałka Focha 5) wystąpią uczniowie Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź, Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu, Szkoły Artystyczno-Akrobatycznej i Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego oraz Orkiestra Sinfonietta Polonia.

 

Połączone siły zespołów wykonają spektakl baletowo-akrobatyczny Alicja w Krainie Czarów w choreografii Anny Niedźwiedź. Na scenie pojawi się ponad 150 wykonawców. Muzykę do spektaklu skomponował Gabriel Kaczmarek, wykonywana będzie przez Sinfoniettę Polonię pod batutą Cheung Chau. Pomysłodawcą i reżyserem spektaklu jest Anna Niedźwiedź. Przedstawienie gościło już w Operze Nova w 2015 roku.

 

Wstęp: 25 zł.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close