Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 9 – 11 marca odbędą się Dni Otwarte Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Organizatorzy na ul. Piekarską 18 (tymczasowe wejście do szkoły) zapraszają nie tylko przyszłych kandydatów na aktorów teatru tańca, ale również wszystkich zainteresowanych, którzy lubią taniec, teatr i aktorstwo. Wśród atrakcji, które przygotowali dla widzów studenci oraz pedagodzy Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie m.in.: pokazy lekcji tańca współczesnego pod kierunkiem Sylwii Hefczyńskiej-Lewandowskiej i Janusza Skubaczkowskiego, otwarta lekcja wymowy z prof. Ziutą Zając-Jamróz, spektakl Czyż nie dobija się koni? w reżyserii Waldemara Raźniaka, pokaz metody BMC (body – mind centering), który poprowadzi nasz zagraniczny gość Scott Lyons oraz rozmowy panelowe o aktorstwie i nie tylko z profesorami Agnieszką Mandat i Krzysztofem Globiszem i wiele innych wydarzeń.

Szczegółowy program dostępny jest w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia: http://www.taniecpolska.pl/wydarzenia/show/1040

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close