Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark zaprasza na polską edycję konkursu Solo Duo Dance Festival, która odbędzie się w dniach 10–11 maja 2024 roku. W tym roku organizatorzy z Budapesztu zrobili przerwę w realizacji projektu, szykując się  na 25-lecie Festiwalu w 2025 roku. Kontynuacja tego projektu odbędzie się natomiast na terenie Polski, w Teatrze ROZBARK. Konkurs daje młodym artystom możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed profesjonalnym jury, złożonym z kuratorów polskich wydarzeń tanecznych i performatywnych.

 

Wersja do druku

Udostępnij

W skład jury Solo Duo Dance Festival 2024 wejdą: Joanna Małaszyńska-Chitruszko (Festiwal Kalejdoskop), Anna Żak (Lubelski Teatr Tańca), Adam Kamiński (Mandala Performance Festival), Marek Zadłużny (MOVE Festival), Anna Duda (Wydział Teatru Tańca w Bytomiu), Kamil Bończyk (Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark), Anna Piotrowska (Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark).

Maj będzie mijać pod hasłem odkrywania wspaniałych artystek i artystów w ich pracach solowych i duetach!

Wstęp wolny!

10 maja (piątek) start od godziny 19.00,
11 maja (sobota) start od godziny 18.00.

Wydarzenie na Facebooku
Wydarzenie na stronie internetowej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close