Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK jest jednym z punktów na mapie tegorocznej INDUSTRIADY. Obok warsztatów plastycznych i teatralnych, wykładów i innych atrakcji, odbędzie się pokaz filmu Krzysztofa Stasiaka TACTUM – żywioły tańca. Premiera planowana jest na godzinę 20.30, tuż po pokazie spektaklu I don’t wanna be a horse w choreografii Anny Piotrowskiej.

 

O filmie:

Według Ajurwedy nasze życie to taniec trzech sił nadających koloryt naszej egzystencji. „Zielona Kapha to połączenie żywiołów wody i ziemi. „Czerwona” Pitta to połączenie żywiołów ognia i wody. „Błękitna” Wata to połączenie żywiołów powietrza i eteru. Film Tactum  żywioły tańca to zderzenie pierwiastka męskiego i żeńskiego poprzez tęsknotę do prostych prawd i reguł zachodzących w przyrodzie. To las, miasto i pustynia; dotyk i ruch. Na przemian: równowaga i jej brak. Łączenie się i rozdzielanie.

 

Wstęp wolny!

 

Film dofinansowano ze środków Śląskiego Funduszu Filmowego.

 

tactumfilm.net

facebook.com/tactum.film

bmcfilm.com/tactum.html

silesiafilm.com

avantgardestudios.pl

 

Krzysztof Stasiak – producent / reżyser

BMC FILM

ul. Sienkiewicza 3/28

41-500 Chorzów

 

Więcej o Industriadzie w Teatrze Rozbark

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close