Wersja do druku

Udostępnij

CODARTS wraca do Bytomia na coroczne przesłuchania. W tym roku przesłuchania odbędą się w weekend, 3 marca 2012 w Śląskim Teatrze Tańca. Uczelnia Tańca CODARTS (dawna ROTTERDAMSE DANSACADEMIE) została założona w 1931 roku przez Corrie Hartong i Gertrud Leistikow. Obecnie jest jedną z głównych profesjonalnych uczelni tańca współczesnego. Uczelnia oferuje 2 programy nauczania na poziomie licencjata: Tancerz oraz Pedagog Tańca. Pierwszy program przygotuje do bycia tancerzem współczesnym wysoko wykwalifikowanym zarówno w balecie, jak i technikach tańca nowoczesnego. Program trwa 4 lata i obejmuje codzienne lekcje baletu i tańca współczesnego (różne techniki i style). Zajęcia prowadzone są przez naszych nauczycieli oraz zaproszonych gości. Na czwartym roku możliwe jest odbycie praktyk w zawodowym zespole tańca.
Przesłuchanie będzie składać się z klasycznej i współczesnej lekcji. Osoby wybrane w pierwszym etapie dodatkowo będą poproszone o 2 minutową solówkę (taniec solo).

Od 15 grudnia można aplikować do przesłuchań przez witrynę internetową www.codarts.nl, w dziale „podanie i przesłuchanie ” („‘ application and audition”). Jest to jedyny sposób, dzięki któremu można przystąpić do przesłuchania. Zgłoszenia na stopień Licencjata bądź Magistra powinny być przesłane poprzez Studielink. Studielink to holenderski system aplikacji online do uczelni wyższych. Dodatkowe informacje o wymogach przesłuchania zostaną zamieszczone na wyżej podanej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o przesłanie maila pod adres e-mail: dance@codarts.nl.; www.studielink.nlSzczegółowe informacje w zakładce PRACA oraz na stronie: http://www.stt.art.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close