Wersja do druku

Udostępnij

Teatr ROZBARK w Bytomiu wybrał dwa spektakleże wybrał dwa spektakle do do realizacji w ramach programu rezydencyjnego Młodzi na scenę. Są to:

 

Company HAA & ODD ze spektaklem smell.me.ordinary.piece
Dominika Wiak & Daniela Komędera-Miśkiewicz ze spektaklem Manhattan.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

O programie:

 

Od sezonu 2018/2019 Teatr ROZBARK w Bytomiu uruchamia nowy program rezydencyjny Młodzi na scenę. Celem programu jest wsparcie artystów reprezentujących szeroko rozumiany teatr tańca i ruchu w przygotowaniu premierowego spektaklu. Program przeznaczony jest dla artystów indywidualnych i zespołów bez stałego dostępu do sceny, którzy nie ukończyli 35. roku życia. W trakcie najbliższego sezonu zostaną wybrane dwie propozycje, których premiery odbędą się w styczniu i maju 2019 roku. Teatr ROZBARK będzie współproducentem spektakli, które powstaną w ramach programu. Do programu nie można zgłaszać spektakli, które już miały swoje prezentacje publiczne.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close