Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu zaprasza na XIII Galę Baletową z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Odbędzie się ona 29 kwietnia 2022 roku na scenie Bytomskiego Centrum Kultury.

Wersja do druku

Udostępnij

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu we współpracy z partnerami – Operą Śląską, Bytomskim Centrum Kultury i Stowarzyszeniem Pro-Arte – realizuje wyjątkowy jednorazowy spektakl taneczny pod merytoryczną, artystyczną opieką wybitnego choreografa, tancerza, pedagoga Jacka Przybyłowicza.

W tegorocznym spektaklu – oprócz uczniów bytomskiej Szkoły Baletowej  (nagrodzonych w polskich i międzynarodowych konkursach) oraz tancerzy Opery Śląskiej –  wezmą udział soliści Opery Bałtyckiej, Opery Nova w Bydgoszczy, Teatru Wielkiego w Poznaniu, którzy zatańczą wariacje i pas de deux ze znanych baletów.

Więcej informacji na stronie Szkoły: link
Więcej informacji na stronie Bytomskiego Centrum Kultury: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close