Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 2-4 marca o godz. 20.00  DJD Dance Center w Calgary (Kanada) zaprasza na światową premierę spektaklu Uję(Ci). Jest to wyjątkowy duet Anny Krysiak i Wojciecha Mochnieja, artystów, którzy spotkali się ponownie na scenie po dziesięciu latach. 

 

Projekt Uję(Ci) koncentruje się na przedstawieniu różnych odcieni. Ukazuje, jaki wpływ ma na nas dynamiczne wchodzenie w role, które nie zawsze są oczywiste. Jest to poszukiwanie zrozumienia w wielowymiarowości związku. Spektakl  skupia się także na tożsamości dorosłego człowieka w kontekście uciekającego czasu i cyklów dojrzałości, by odkryć w sobie na nowo dzikość , otwartość na życie i partnerstwo. Artyści poszukują odpowiedzi na pytanie, czy można utrzymać relację z drugim człowiekiem, gdy na przestrzeni czasu zmieniają się jej odcienie i pojawiają się na niej rysy. 

 

Polska premiera spektaklu odbyła się w ramach XX Międzynarodowych Spotkań teatrów Tańca, a przedpremiera w ramach Sceny Tańca Studio (listopad 2016).

 

O spektaklu pisała Hanna Raszewska w tekście  Large scale – II relacja z XX Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie. Przeczytaj

 

TEASER

 

Dyrektor artystyczna: Melissa Monteros

Koncepcja świateł: Steve Isom, Wojciech Mochniej 

Światło: Ewa Garniec

Zespół: W&M Physical Theatre

Występują: Anna Krysiak, Wojciech Mochniej

Czas trwania: 50 minut.

Pokaz przedpremierowy: 3 listopada 2016 w Calgary.

Polski pokaz przedpremierowy: 8 listopada 2016 w Warszawie w ramach Sceny Tańca Studio.

Premiera polska: 12 listopada w Lublinie w ramach XX Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca.

Premiera światowa: Calgary, 2-4 marca 2017.

 

***

 

Miejsce:

DJD Dance Center

111 12 Avenue S.E.Calgary, CanadaT2G 0Z9

 

Uję(Ci), belka 1 (miniaturka) 

 

Uję(Ci), belka 2 (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close