Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy II edycji Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta zapraszają na casting do spektaklu prezentowanego w ramach imprezy.

Wymagania:

– co najmniej 18 lat

– doświadczenie taneczne

– pasja i zainteresowanie tańcem

Zajęcia przygotowujące do spektaklu końcowego poprowadzi Janusz Skubaczkowski – tancerz, choreograf, wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie i w Bytomiu.

Edukację taneczną rozpoczął w Studenckim Teatrze Tańca Kontrast w Krakowie. Następnie pracował pod kierunkiem Iwony Olszowskiej w Eksperymentalnym Studio Tańca EST. W latach 1995-2000 był tancerzem Śląskiego Teatru Tańca kierowanego przez Jacka Łumińskiego. Sztuki tańca uczył się u takich pedagogów: Assane Konte, Martin Sonderkamp, Peter Pleyer, Conrad Drzewiecki, Frank Haendler, Diana Elshout i Melissa Monteros. Jako choreograf był wielokrotnie nagradzany, zdobył m.in.: I Nagrodę na Konkursie Współczesnej Sztuki Choreograficznej w Witebsku – 2003, I Nagrodę na Międzynarodowych Prezentacjach Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu – 2003, III Nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Choreograficznym Amberfaun w Gdyni – 2003.

Aby wziąć udział w przygotowaniach do spektaklu należy, za pomocą poczty elektronicznej, przysłać wypełnioną kartę zgłoszenia. Karta do pobrania

A także ze strony: http://www.mck.tarnow.pl/aktualnosci,287,casting-do-spektaklu-w-ramach-ftt-scena-otwarta.html

Casting do spektaklu odbędzie się 20 lub 24 maja 2012 roku w zależności od liczby zgłoszeń. Każdego, kto przyśle zgłoszenie, zostanie poinformowany indywidualnie telefonicznie lub mailowo o terminie castingu. Zajęcia są nieodpłatne.

Zgłoszenia należy wysyłać mailowo na adres zamieszczony w stopce adresowej karty zgłoszenia.

Organizator:

Centrum Sztuki Mościce

ul. Traugutta 1, 33 – 101 Tarnów

tel. 14633 46 03

www.csm.tarnow.pl

Projekt ”Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA” współfinansowany jest przez Unię Europejską oraz budżet województwa małopolskiego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close