Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 8-9 lipca 2018 odbędą się prezentacje w ramach projektu Centrum Sztuki Tańca w Warszawie. W niedzielę, 8 lipca 2018 roku, o godzinie 18.00 w PROMie Kultury Saska Kępa (ul. Brukselska 23) kolektyw HOTELOKO movement makers pokaże work-in-progress spektaklu Insta Show, realizowanego w ramach Programu Koprodukcje CST 2018. W poniedziałek, 9 lipca 2018 roku o godzinie 18.00 w Domu Kultury Kadr (ul. Gintrowskiego 32) wystąpi Pink Mama Theatre ze spektaklem Jungle a o godzinie 20.00 – Voices Dance Company ze spektaklem The other side of fear.


HOTELOKO movement makers, Insta Show

Insta Show to kolejny projekt choreografki Magdaleny Przybysz we współpracy z reżyserką Agatą Życzkowską. Tym razem pragnie ona skupić się głównie na młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym i zaprosić do spektaklu młodych zdolnych tancerzy w wieku 13-16, wybranych do projektu w drodze castingu.

Więcej

 

Pink Mama Theatre, Jungle

Opowieść o czwórce ludzi, reprezentantach nas wszystkich, których życiorysy pozornie tylko mają mało ze sobą wspólnego, staje się punktem wyjścia do rozmowy o odwiecznej chęci ludzi do rozwoju przybierającego różne formy oraz do tworzenia idei, których skutki nie zawsze miały szczęśliwy finał. Kolonializm, komunizm, neokolonializm, faszyzm i idące za nimi konsekwencje w zglobalizowanym już świecie, doprowadzają nas dziś do sytuacji politycznej i społecznej, która może bardzo niepokoić.

Więcej

 

Voices Dance Company, The other side of fear

Kiedy trzeba dokonać wyboru i podążać swoją drogą.

Kiedy stawiacie czoła swojemu strachowi, gdzie wtedy jesteście?

Może poza tym strachem istnieje tęsknota za wami?

Jeśli tak, jak to przeżyć?

Spróbuję przekroczyć granicę, przekroczyć nasze granice i zobaczyć „co tam jest” i „gdzie jesteśmy” razem.

 

Po pokazie przedstawienia Voices Dance Company rozmowę artystów z widzami poprowadzi dr Joanna Szymajda.

Więcej

 

Na pokaz HOTELOKO wstęp jest wolny: rezerwacja zaproszeń – biuro@centrumsztukitanca.eu

 

Na pozostałe spektakle: bilety: 10 zł/ dostępne na stronie www.dkkadr.waw.pl lub przed spektaklem

 

Organizatorzy: Fundacja Artystyczna PERFORM, Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers

Partner projektu: Dom Kultury Kadr

 

Dom Kultury Kadr (miniaturka)

 

 

Współpraca: Centrum w Ruchu, Fundacja Burdąg, Fundacja Ciało/Umysł, Fundacja Ciało się, Fundacja Movementum/Warsaw Dance Department, Fundacja „Myśl w Ciele” / Warszawska Pracownia Kinetograficzna, Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte” / Mufmi Teatr Tańca, Fundacja Scena Współczesna / Teatr Tańca Zawirowania, Fundacja Sztuka i Współczesność, Fundacja Sztuki Tańca, Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki / Teatr Tańca NTF, Stowarzyszenie „Akademia Umiejętności Społecznych”/ Teatr Limen Butoh, Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format ZERO, Stowarzyszenie Ja Ja Ja Ne Ne Ne / TukaWach, Stowarzyszenie Strefa Otwarta / Warszawski Teatr Tańca, Stowarzyszenie Sztuka Nowa

 

Patronat medialny: taniecPOLSKA.pl, TVP Kultura, e-teatr, teatr dla was, miesięcznik TEATR, RDC, Warsawholic, Going., TANIEC

 

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

Zakochaj się w Warszawie - logo współfinansowanie (miniaturka)

 


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close