Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie zaprasza na przedpremierowy pokaz spektaklu If I wear w choreografii Marty Kosieradzkiej i Agnieszki Sterczyńskiej. Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 19.00 na patio przed budynkiem Uniwersus przy ulicy Belwederskiej 20/22 w Warszawie. Premiera zaplanowana jest na wrzesień 2020 podczas Gdańskiego Festiwalu Tańca.

 

If I wear podejmuje zagadnienie wizualnej i kinetycznej tożsamości. Spektakl w różnorodny sposób opowiada o byciu i stawaniu się, zakrywaniu i uwidacznianiu, o patchworkowej tożsamości i mechanizmach władzy.

 

Spektakl został zrealizowany podczas rezydencji artystycznej w Kelim Choreography Center w Tel Awiwie, przy wsparciu Instytutu Adama Mickiewicza.

 

Choreografia i wykonanie: Marta Kosieradzka i Agnieszka Sterczyńska
Muzyka: Idrioema, Chronomad, Pink Floyd, Paul Kalkbrenner
Czas trwania: ok. 45 min

 

Praca została zakwalifikowana do finałowego etapu konkursu na najlepszy spektakl teatru niezależnego „The Best OFF”. 

 

Projekt Centrum Teatru i Tańca w Warszawie współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

 

Ilość miejsc na widowni bardzo ograniczona. Z uwagi na panującą sytuację pandemiczną podczas wydarzenia wymagane będzie założenie maseczek.

 

Bilety: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania,28/marta-kosieradzka–agnieszka-sterczynska-if-i-wear,13726?eventId=187263

 

 

Cenrtum Teatru i Tańca w Warszawie logo nowe (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close