Wersja do druku

Udostępnij

Przez pięć dni, od wtorku 15 grudnia do soboty 19 grudnia, zespół WArd/waRD pod kierunkiem Ann Van den Broek zaanektuje teatr TR Schouwburg Rotterdam, wypełniając jego przestrzeń prezentacjami spektakli, wykładami, rozmowami, pokazami filmów i muzyką.

Dzięki bogatemu programowi cyklu, który obejmuje spektakle taneczne Ann Van den Broek, pokazy filmowe i koncerty oraz spotkania z badaczami i ekspertami różnych dziedzin sztuki, zespół WArd/waRD zabierze odbiorców w długą podróż poza utarte schematy rozumienia choroby – ukazując jej wpływ na nasz mózg i tożsamość oraz podejmując tematy radzenie sobie z utratą pamięci i tożsamości. Zwłaszcza dzisiaj, gdy takie kwestie jak zdrowie, wartości i znaczenie, znajdują się w centrum naszej uwagi, szczególnie istotne jest podejmowanie refleksji nad chorobą, stratą i godnością. Poprzez cykl Memory/Loss/Series zespół WArd/waRD pragnie wzbogacić tę refleksję o swoje artystyczne i badawcze spostrzeżenia.

Aby wziąć udział w poszczególnych dniach (częściach) cyklu na żywo, należy zakupić bilety w kasach i na stronie TR Schouwburg Rotterdam. Dla widzów, którzy nie mogą przyjechać do Rotterdamu lub – ze względu na COVID-19 – nie chcą wychodzić z domu, niemal cały program zostanie udostępniony on-line.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: http://www.wardward.be/en/memory-loss-series-eng/

W przypadku z zamówieniem biletów na pokazy na żywo, organizatorzy zachęcają do pobrania instrukcji zakupu biletów.

Memory/Loss/Series” to produkcja WArd/waRD (Holandia/Belgia), koprodukowana przez partner Theater Rotterdam (Holandia), finansowana przez Fonds 21 (Holandia), BankGiro Loterij Fonds (Holandia), Stichting Bevordering Volkskracht (Holandia), Elise Mathilde Fonds (Holandia) i Samen dementievriendelijk (Holandia).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close