Wersja do druku

Udostępnij

Od niedzieli 21 sierpnia przez n iemal tydzień (do 27 sierpnia włącznie) trwają spotkania taneczne Dancing Poznań 2011. Obejmują one kilka równolegle trwających imprez, tj. XVIII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego, VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca oraz liczne wydarzenie towarzyszące. Szczegółowe informacje o równoległych modułach imprezy zamieszczamy w działach Kalendarium/Wydarzenia.

Dancing Poznań 2011 to niezwykle szeroka oferta warsztatowa adresowana do uczestników w każdym wieku i o różnym poziomie zaawansowania, wzbogacona nowe propozycje. Zajęcia w 51technikach i stylach tańca będą poprowadzone przez 44 pedagogów z Polski i różnych stron świata. Zapisy na Warsztaty rozpoczęły się tradycyjnie 15 maja za pośrednictwem strony internetowej http://www. ptt-poznan.pl i trwają do wyczerpania miejsc w poszczególnych grupach. Uczestnicy Warsztatów mogą liczyć na opiekę pielęgniarską i rehabilitacyjną, liczne udogodnienia oraz dostarczający wszelkich informacji „Tanecznik”, który zawiera plan zajęć, ważne komunikaty, mapkęposzczególnych obiektów oraz wiadomości turystyczne i komunikacyjne.

Towarzyszący Warsztatom Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca obejmie prezentacje spektakli zespołów polskich i zagranicznych równolegle na trzech scenach. W tym roku wystąpią m. in. Compagnie Jant-Bi z Senegalu, Maria Kong Dancers Company z Izraela, Association Pedro Pauwels z Francji, Staatstheater Kassel z Niemiec.

Dancing Poznań obejmuje również szereg imprez towarzyszących, w tym roku m. in. Dance Box, Kino Non Stop, wystawy fotograficzne, taneczne wieczory tematyczne i wiele innych.

Szczegółowe informacje:

http://www.ptt-poznan.pl/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close