Wersja do druku

Udostępnij

Polski Teatr Tańca po raz dwudziesty trzeci zaprasza do roztańczonego Poznania. W dniach od 20 do 27 sierpnia odbędzie się znana tysiącom pasjonatów tańca impreza Dancing Poznań. Na wydarzenie złożą się XXIII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego i XIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca.

 

W tym roku w ramach XXIII Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego zaplanowano zajęcia prowadzone w 37 technikach od tańca współczesnego, przez ballet dance, house dance, hip-hop, bachatę i wiele innych. W grafiku Dancing Poznań nie zabraknie warsztatowych nowości. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w takich zajęciach, jak Broadway jazz z rekwizytamiCiało otwarte. Taniec współczesny zorientowany na zmianę, Constant flow contemporary dance, Energy physical dance, Jazz dance z elementami drążka, Świadomość ciała wg BMC®, Taniec współczesny z elementami sztuk walki. Po raz pierwszy na warsztatach pojawią się tacy pedagodzy, jak Joanna Czajkowska, Jacek Krawczyk, Elżbieta Szlufik-Pańtak, Ulla Wilczyńska-Kalak czy Dhele Tchekpo Abgetou.

 

Na liście warsztatowych pedagogów pojawią się tancerze z USA, Francji czy Niemiec. W Dancing Poznań może wziąć udział każdy, nie ma ograniczeń dotyczących wieku, ani stopnia przygotowania ruchowego. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania. Uczestnicy samodzielnie dokonują wyborów dotyczących techniki, pedagoga, grupy i godzin zajęć. Zapisy odbywają się wyłącznie drogą internetową i trwają do momentu wyczerpania limitu miejsc.

 

Do pobrania:

Szczegółowy plan Dancing Poznań 2016

 

Początek zapisów na warsztaty: 15 maja o godz. 12.00 na stronie: www.dancing.ptt-poznan.pl

 

Regularna cena 1 kursu (1,5h zajęć x 7 dni) – 370 zł

Cena kursu Tango – technika dla mężczyzn (1h x 7 dni) – 200 zł

 

W ramach XXIII Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego organizatorzy przygotowali zniżki dla dyplomowanych tancerzy, studentów kierunku taniec i uczniów szkół baletowych. Specjalna cena kursu obniżona o 25% będzie obowiązywała na następujące techniki tańca:

 

Constant flow contemporary dance (Anna Achimowicz),

Ballet dance (Urszula Bernat-Jałocha),

Contemporary dance na bazie Limona (Paulina Wycichowska),

Taniec współczesny (Iwona Olszowska),

Modern jazz underground (Grzegorz Pańtak),

Pilates (Angelika Kaczmarek),

Jazz dance z elementami drążka (Elżbieta Szlufik-Pańtak),

Ciało otwarte. Taniec współczesny zorientowany na zmianę (Joanna Czajkowska),

Energy physical dance (Paweł Malicki),

Świadomość ciała według BMC® (Iwona Olszowska),

Gyrokinesis® (Anna Achimowicz),

Taniec współczesny z elementami sztuki walki (Jacek Krawczyk).

 

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/dancing.poznan

Link do wydarzenia o zapisach na DP: www.facebook.com/events/1762948947274282

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close