Wersja do druku

Udostępnij

W sierpniu Poznań tradycyjnie zamieni się w europejską stolicę tańca.Po raz dziewiętnasty odbędą się Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego, a poraz dziewiąty Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca. Wydarzenia te odbywająsię pod wspólną nazwą Dancing Poznań. Stolicę Wielkopolski odwiedzają w tym czasie setki osób, biorących udział w warsztatach prowadzonych przez pedagogów z całego świata w 46 technikach.Są jeszcze miejsca na niektóre z sierpniowych zajęć. Można się jeszcze zapisać m. in. na contemporary na bazie release, afro dance i terapię tańcem.


Rejestracja na warsztaty


Na uczestników Dancing Poznań czekają także spektakle teatrów tańca z Izraela, Korei, Czech i Polski oraz Coaching Project, prowadzony przez gwiazdę zeszłorocznego Festiwalu: zespół Maria Kong Dancers Company. Nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących, takich jak: wystawa fotograficzna „Taniec” Krzysztofa Fabiańskiego, imprezy w klubie Blue Note i Flash Mob w samym centrum miasta.

Bilety na festiwal można nabyćw impresariacie Polskiego Teatru Tańca, ul. Kozia 4, Poznań (pn-pt, godz. 8-16) lub na stronie PTT.

Uczestnicy warsztatów będą mogli nabywać bilety z 50 % zniżką. Sprzedaż biletów ulgowych ruszy 17 sierpnia w impresariacie PTT.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close