Wersja do druku

Udostępnij

Bora Bora – teatr tańca i wizji z Danii zaprasza grupę performerów/tancerzy i innych profesjonalnych artystów na rezydencję artystyczną (artist-in-residence stay) w siedzibie zespołu w Aarhus, w okresie od 21 stycznia do 4 lutego 2013. Grupa profesjonalnych artystów będzie miała szansę skorzystania z jednej ze scen zespołu Bora Bora, aby zrealizować własny projekt lub przeprowadzić swobodne poszukiwania twórcze. Preferowany będzie pobyt rezydencyjny, który posłuży jako okres prób dla konkretnej produkcji artystycznej. Grupa musi się składać z maksymalnie pięciu zawodowych tancerzy / performerów/ inni artystów, a projekt musi być szczegółowo opisany i zaplanowany.


Oferujemy:– Przestrzeń do prób na okres 14 dni (przestrzeń sceny 14x 10 metrów, nie licząc przestrzeni dla publiczności)

– Koszty podróży i zakwaterowania

– Wyżywienie lub niewielkie diety

– Wsparcie techniczne i pomoc dramaturgiczną

– Możliwość współpracy z naszym laboratorium badawczym (www.laboratoriet.org)

– Pomoc w nawiązniu współpracy z partnerami z Aarhaus i regionu

– Do zgłoszeń zachęcamy wszystkich artystów z partnerskich krajów DNA (Development of New Art), tj. Słowacja, Polska, Niemcy, Litwa, Czechy i Węgry.

– Wybrana grupa musi przygotować dokładny opis zawierający intencje/kryteria projektu, a także przygotować sprawozdanie po zakończeniu rezydencji.

– Uczestnicy rezydencji muszą być gotowi do prowadzenia warsztatów oraz przedstawienia prezentacji pracy/work in progress na zakończenie rezydencji

– Aplikujący muszą mieć określony artystyczny cel związany z rezydencją – cel ten musi zostać sformułowany w treści zgłoszenia

– Osoby zgłaszające się muszą także założyć możliwość starania się o dodatkowe dofinansowanie, ponieważ rezydencja pokrywa tylko część kosztów prób/produkcji

Deadline zgłoszeń: 26 października 2012


Jak aplikować:


Wypełnić formularz do pobrania ze strony internetowej: : http://bora-bora.dk/DNA-Residency-2013/Wszystkie zgłoszenia muszą zawierać:

– wypełniony formularz

– Opis projektu, włączając w to uzasadnienie złożenia aplikacji (maksymalnie 2 strony)

– CV uczestników

– Ogólny budżet produkcji, włączając w to plan finansowy

Więcej informacji można uzyskać u: Jeppe H. Nissen: jeppe@bora-bora.dkSzczegółowe informacje po angielsku do pobrania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close