Wersja do druku

Udostępnij

Internationale Tanzmesse NRW – Międzynarodowe Targi Tańca w Düsseldorfie, które odbywają się w dniach 29 sierpnia-1 września 2018, zapraszają profesjonalistów i entuzjastów tańca współczesnego z całego świata do wspólnego spotkania. Organizowane co dwa lata Tanzmesse NRW to jedno z najważniejszych wydarzeń tanecznych, w którym uczestniczą profesjonaliści reprezentujący różne gatunki i formy tańca. W targach bierze udział kilkuset wystawców z całego świata, w programie są także pokazy spektakli i filmów prezentujących najnowsze prace i dokonania choreograficzne. Głównym celem Tanzmesse jest umożliwienie spotkania i stworzenie okazji do networkingu środowiska tanecznego z Europy, Azji, Afryki oraz Ameryk. Po raz czwarty jako wystawca w targach uczestniczy Instytut Muzyki i Tańca, reprezentowany przez Zastępcę Dyrektora Aleksandrę Dziurosz, Martę Michalak, Matyldę Małecką i Karolinę Wycisk. Swoje stoiska podczas targów mają także Maciej Kuźmiński i Teatr Tańca Zawirowania.

 

Podczas Internationale Tanzmesse NRW – Międzynarodowych Targów Tańca w Düsseldorfie Instytut Muzyki i Tańca promuje CAŁY POLSKI TANIEC, pokazując m. in. film złożony z trailerów nadesłanych do IMiT bezpośrednio przez artystów i instytucje.

 

Więcej o Tanzmesse

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close