Wersja do druku

Udostępnij

W dzisiejszym „Dużym Formacie” – dodatku do „Gazety Wyborczej” opublikowany został obszerny wywiad z Rafałem Urbackim. Z „tancerzem o alternatywnej motoryce, reżyserem i choreografem” rozmawiają Marta Konarzewska i Piotr Pacewicz, znani publicyści i działacze społeczni, autorzy głośnej książki Zakazane miłości. Seksualność i inne tabu (wywiady z osobami w związakach nieheternormatywnych). W bezkompromisowej rozmowie dziennikarze poruszają szerokie spektrum tematów – od cielesności, doświadczenia choroby i zmagań z nią, poprzez taniec, teatr, działania performatywne artysty, jego kreowany w mediach wizerunek superbohatera, pojęcie młosierdzia, religię, aż do punktów stycznych tańca i homoseksualizmu. Autorzy cały czas poruszają się na przecięciu estetyki i etyki, nie obawiając się bezpośrednich pytań, ani odpowiedzi. Polecamy!

Z wywiadem można zapoznać się tu: http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/135242.html

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close