Polski Teatr Tańca zaprasza dzieci i bliskich im dorosłych na Dzień Familijny. Wydarzenie to odbędzie się 27 maja 2023 roku.

Wersja do druku

Udostępnij

O godz. 10.30 i 16.00 zaprezentowany zostanie spektakl InstynkTY w reżyserii Alicji Morawskiej-Rubczak, adresowany do najmłodszych widzów – dzieci do 3. roku życia. W bezpiecznej przestrzeni, przy łagodnej muzyce, tancerze postarają się włączyć maluchy do współdziałania, wspólnego ruchu, a także zabawy.

W czasie pomiędzy spektaklami Polski Teatr Tańca przygotowała propozycje czterech warsztatów dla dzieci, które przeprowadzą artyści Polskiego Teatru Tańca.

PROGRAM

• Warsztaty taneczno-ruchowe w Dużym Studiu dla dwóch grup wiekowych (3–7 lat, 8–11 lat), prowadzenie: Aleksandra Kuś i Bartosz Dopytalski;
Bąble we mgle – wielkie puszczanie baniek i sztucznej mgły na Dziedzińcu Polskiego Teatru Tańca, prowadzenie: Katarzyna Kulmińska i Patryk Jarczok;
• Warsztaty charakteryzacji we foyer,
prowadzenie: Evelyn Blue i Dominik Kupka;
• Joga Śmiechu w Małym Studiu,
prowadzenie: Emily Wong-Adryańczyk i Jerzy Kaźmierczak.

W czasie, gdy dzieci będą uczestniczyć w warsztatach, dorośli opiekunowie będą mieli okazję do relaksu podczas terapeutycznych zajęć z Jogi Śmiechu. Czas trwania warsztatów: 30 minut.

Wstęp na spektakl i warsztaty płatny.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close