Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że spektakl Vincent Dance Theatre Motherland z udziałem polskich tancerzy będzie pokazywany na festiwalu Fringe w Edynburgu w dniach 19-23 sierpnia 2013 roku. Zatańczą: Patrycja Kujawska, Aurora Lubos i Janusz Orlik, którzy od 10 lat sa członkami Vincent Dance Theatre.Meandrujący wśród wyretuszowanego komputerowo piękna, chirurgicznie wykreowanych biustów i botoksu, obwiniania ofiar, piętnowania rozwiązłości, potęgi macierzyństwa i wyzwań bezdzietności spektakl Motherland to zabawna, poruszająca opowieść o tym, czy można mieć wszystko. Przemawia do obu płci, łącząc muzykę na żywo, teatr i taniec. Wzywa do walki, bezceremonialnie obnażając hipokryzję naszych czasów z pytaniem „gdzie my jesteśmy?”.

Trailer

Więcej informacji o spektaklu

Terminy:

19 sierpnia, godz. 20 – Dissection Room, Summerhall, Edinburgh
20 sierpnia, godz. 24 – Dissection Room, Summerhall, Edinburgh
20 sierpnia, godz. 20 – Dissection Room, Summerhall, Edinburgh
21 sierpnia, godz. 24 – Dissection Room, Summerhall, Edinburgh
22 sierpnia, godz. 24 – Dissection Room, Summerhall, Edinburgh
22 sierpnia, godz. 20 – Dissection Room, Summerhall, Edinburgh
23 sierpnia, godz. 24– Dissection Room, Summerhall, Edinburgh

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close