Wersja do druku

Udostępnij

Dokładnie za tydzień, 28 lipca w godz. 13.30-15.00 CEST projekt Europe Beyond Access zaprasza na wyjątkowe wydarzenie online – rozmowę z dwiema wybitnymi artystkami tańca: Claire Cunningham i Tanją Erhart. Spotkanie zatytułowane Taniec, niepełnosprawność i kariera międzynarodowa poprowadzi Konrad Kurowski, kurator i producent Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie. Organizatorzy zachęcają do udziału tancerzy z niepełnosprawnością, producentów teatralnych, choreografów i aktorów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak rozwijać karierę międzynarodową i zdobyć większe uznanie dla swoich artystycznych dokonań.

 

Wydarzenie odbędzie się na Facebooku, na stronie grupy Digital Exchange.

 

Jeśli jesteś artystką/artystą z niepełnosprawnością i chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w wydarzeniu, zapisz się do grupy na Facebookuhttps://www.facebook.com/groups/europe.beyond.access/

 

Rozmowa prowadzona będzie w języku angielskim z polskimi napisami. Claire i Tanji będzie można zadawać pytania (pytania można zadawać po polsku, a Facebook przetłumaczy je na angielski). 

 

Informacje na temat twórczości Claire Cunningham można znaleźć na jej stronie: https://www.clairecunningham.co.uk/productions/

 

Podcast z nagrania będzie udostępniony w przyszłości szerszej publiczności, więc zachęcamy do śledzenia informacji na stronie Europe Beyond Access.

 

Projekt Europe Beyond Access realizowany jest w Polsce przez British Council Polska, Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Projekt jest współfinansowany przez program Kreatywna Europa z funduszy Unii Europejskiej.

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close