Wersja do druku

Udostępnij

Przypominamy, że w piątek 24 lutego mija termin zgłoszeń na pobyt rezydencyjny w Filadelfii, który Instytut Muzyki i Tańca organizuje we współpracy z Art Stations Foundation (Poznań) oraz Dance/USA Philadelphia (www.danceup.org). Organizatorzy zapraszają polskich choreografów na wizytę studyjną/pobyt rezydencyjny do Filadelfii zorganizowany wokół wydarzeń festiwalu Live Arts/Philly Fringe Festival (www.livearts-fringe.org).Pilotażowa edycja projektu zakłada regularną, coroczną współpracę pomiędzy polskim i filadelfijskim środowiskiem tańca. Wizyty studyjne choreografów polskich i amerykańskich (połączone z pobytami rezydencyjnymi i badawczymi) mają na celu wspieranie rozwoju artystycznej wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy dwoma ośrodkami i młodymi twórcami poszukującymi własnej tanecznej tożsamości.

Program przeznaczony jest dla choreografów z minimum kilkuletnim doświadczeniem pracy twórczej, zainteresowanych wymianą artystycznych doświadczeń i idei, chcących rozwijać swoją praktykę zarówno poprzez indywidualną pracę w studio, jak i kontakty z nowymi i różnorodnymi środowiskami artystycznymi.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy taniec@imit.org.pl Zgłoszenia tylko do 24 lutego 2012!


Szczegółowe inforamcje w zakładce PRACA.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close