Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że francusko-niemiecki kanał kulturalny „ARTE po polsku” udostępnił film Reversible. Czerpiąc inspirację z rodzinnych wspomnień, ośmiu wykonawców kanadyjskiego kolektywu „les sept doigts” tworzy poetycki i wirtuozowski cyrkowy performans.

 

Filmy jest dostępny pod linkiem:

https://www.arte.tv/pl/videos/076638-000-A/reversible/

 

 

„ARTE po polsku” to część projektu ARTE EUROPE (współfinansowanego ze środków unijnych) mającego na celu dotarcie do jak najszerszej grupy osób poprzez udostępnianie programów w różnych językach. Programy ARTE dostępne są w Internecie bezpłatnie –  funkcjonują już wersje: francuska, niemiecka, angielska, hiszpańska, a od listopada 2016 również polska.

 

„ARTE po polsku” oferuje bezpłatnie najciekawsze programy z ramówki ARTE TV, poświęcone bardzo różnorodnym tematom, jak społeczeństwo, kultura i sztuka, filmy popularno-naukowe, podróżnicze, etc. Są to dokumenty, reportaże i magazyny. Ofertę uzupełniają relacje z koncertów (muzyka klasyczna i współczesna).

 

 

http://www.arte.tv/pl

 

Więcej informacji i nowości:

http://facebook.com/ARTEpopolsku

https://twitter.com/ARTEpl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close