Krakowski Teatr Tańca skończył właśnie 25 lat! Jego liderzy, Eryk Makohon i Paweł Łyskawa, wraz z przyjaciółmi Teatru, podsumowują dekadę działań Krakowskiego Teatru Tańca w filmie, przygotowanym z okazji jubileuszu. Publikujemy link i zapraszamy do oglądania!

Wersja do druku

Udostępnij

OBEJRZYJ FILM

Krakowski Teatr Tańca powstał w 1996 roku z inicjatywy Eryka Makohona. Od lat kształci tancerzy, produkuje spektakle, organizuje wydarzenia popularyzujące taniec współczesny. Mimo współpracy organizacyjnej z kilkoma instytucjami Teatr postanowił zachować niezależność, działa jako organizacja pozarządowa. Od trzech lat KTT aktywnie wspiera młodych twórców. W 2021 roku Teatr wyprodukował pięć spektakli niezależnych choreografów i choreografek. Krakowski Teatr Tańca, wspólnie z Cricoteką, organizuje program prezentacji Tańca Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń.

Na zdjęciu od lewej: Paweł Łyskawa, Eryk Makohon. Fot. Katarzyna Machniewicz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close