Wersja do druku

Udostępnij

W środę 2 grudnia o godz. 19.00 Fundacja Ciało/Umysł zaprasza na ostatnią odsłonę Warszawskiej Sceny Tańca (projektu realizowanego w latach 2011-2015). W ramach wieczoru w Narodowym Instytucie Audiowizualnym (ul. Wałbrzyska 3/5) odbędzie się  prezentacja Family Affair. WST ĘP WOLNY.

 

Family Affair to rodzaj teatru dokumentalnego, angażującego i zaangażowanego. Dzięki łączeniu poetyckiego podejścia wraz z badaniami terenowymi włoski kolektyw Zimmerfrei wraz z polskimi artystami rozwija multimedialną narrację wyłaniającą się z różnych doświadczeń rodzin mieszkających w Warszawie. Codzienne doświadczenie, know-how oraz projekty poszczególnych członków rodzin zostają przekształcone w multimedialny performans.

 

Galeria zdjęć warszawskich uczestników

 

O ZimmerFrei

 

Projekt realizowany będzie w ośmiu miastach europejskich. Po Warszawie kolektyw ZimmerFrei pojedzie do Belgii, Francji, Włoch, Portugalii, Szwajcarii oraz na Węgry, próbując wraz z lokalnymi uczestnikami warsztatów zdefiniować pojemne pojęcie „rodziny” – najmniejszej z możliwych wspólnot. W ten sposób ma powstać europejska kolekcja idei związanych z problematyką rodziny jako modelu relacji we współczesnym społeczeństwie.

 

Organizator: Fundacja Ciało/Umysł
Partnerzy: Narodowy Instytut Audiowizualny
Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Projekt w ramach projektu Open Latitudes przy wsparciu Programu Kultura Unii Europejskiej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close