Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Forum Środowisk Sztuki Tańca (Forum Tańca) uruchamia swoją stronę internetową: stowarzyszenietanca.org oraz forum internetowe: forumtanca.org. Za pomocą tych narzędzi będzie można włączyć się do działania i mieć wpływ na rozwój środowiska. Misją Stowarzyszenia jest konsolidacja społeczności ludzi tworzących polski taniec oraz wspieranie sztuki tańca we wszelkich jej współczesnych formach. Stowarzyszenie powstało w 2019 roku jako kontynuacja działań Otwartego Forum Środowisk Sztuki Tańca, które w latach 2009-2019 było narzędziem komunikacji w ważnych dla środowiska tańca sprawach. 

 

Szczególnie istotne w tym kontekście jest nowe forum internetowe, pomyślane zostało jak przestrzeń wolnej wymiany myśli, dyskusji, postulatów i porad związanych z szeroko rozumianą sztuką tańca. Forum internetowe ma funkcjonować jako przedłużenie Stowarzyszenia Forum Środowisk Sztuki Tańca i stać się nowym narzędziem komunikacji, które w odczuciu twórców wzbogaci środowisko tańca.

 

Osoby zainteresowane dołączeniem do Stowarzyszenia proszone są o bezpośredni kontakt: https://stowarzyszenietanca.org/kontakt/

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close