Wersja do druku

Udostępnij

W roku 2012 Théâtre de la Ville w Paryżu i Muzeum Tańca w Rennes organizują II edycję konkursu Danse élargie (Więcej niż taniec). Pomysłodawcami konkursu jest dwóch dyrektorów tych instytucji: reżyser Emmanuel Demarcy-Mota i choreograf Boris Charmatz. Konkurs jest skierowany do artystów działających w różnych dziedzinach sztuki (taniec, sztuki wizualne, teatr, muzyka, architektura, film, design…), którzy chcieliby spróbować swoich sił w tym oryginalnym przedsięwzięciu artystycznym. Zadanie polega na opracowaniu maksymalnie 10-minutowej etiudy z udziałem minimum 3 wykonawców, i zaprezentowaniu jej na scenie w Théâtre de la Ville. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 i 17 czerwca 2012 w Théâtre de la Ville w Paryżu .

Aplikacje można składać do 21 marca. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://danse-elargie.com/en/

Więcej informacji w zakładce PRACA.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close