Wersja do druku

Udostępnij

Zmieniony 2-letni program naukowy pod opieką nowego dyrektora, prof. Ingo Diehla w Hochschule für Musik und Darstellende Kunst we Frankfurcie (University of Music and Performing Arts Frankfurt) zostanie uruchomiony w roku 2012 w semestrze letnim roku (10 kwietnia 2012).Program odbywa się pod patronatem Hessian Theater Academy we współpracy z Tanzlabor_ 21 i Motion Bank / The Forsyth Company.

Nabór zgłoszeń na 2-letni kurs magisterski z pedagogiki tańca współczesnego (Masters in Contemporary Dance Pedagogy Program) został przedłużony do 20 lutego 2012. Audycja zostanie przeprowadzona w dwóch językach 3 i 4 marca 2012. Zgłoszenia mogą przesyłać zarówno studenci z Niemiec, jak i z innych krajów.


Jak aplikować

1) Wypełnić formularz aplikacyjny

2) Opisać motywację uczestnictwa w kursie. Dlaczego aplikant chces studiować pedagogikę tańca współczesnego i dlaczego we Frankfurcie? Jak wyobraża sobie swoją przyszłość w dziedzinie tańca? (objętość: do 4000 znaków ze spacjami)?

3) Napisać o zajęciach lub spektaklu, który ostatnio szczególnie się aplikantowi spodobał. (objętość: do 2000 znaków ze spacjami)

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjn w zakładce PRACA oraz na stronie: www.maztp.hfmdk-frankfurt.info

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close