Klub Żak w Gdańsku zaprasza na premierę spektaklu teatru tańca Katarzyny Paluch i Aarona Langa pt. Forward Failure, która odbędzie się 31 lipca 2022 roku o godz. 19.00 w ramach 14. Gdańskiego Festiwalu Tańca. Opiekę artystyczną sprawuje nad nią fińska choreografka Susanna Leinonen.

Komunikat z 25 lipca 2022 roku:

„Klub Żak informuje, że spektakl FORWARD FAILURE zaplanowany na 31.07 został odwołany z powodu choroby jednego z artystów. Zakupione bilety można zwracać w kasie Klubu Żak.”

Wersja do druku

Udostępnij

Zwykle wierzymy, że po katastrofie wracamy do normalności. Ale co, jeśli katastrofa będzie ciągła, co jeśli spadniemy od jednego problemu do drugiego, nie rozwiązując żadnego, jak zdołamy utrzymać się na powierzchni w niekończącym się strumieniu katastrof?

W spektaklu Forward Failure Katarzyna Paluch i Aaron Lang w sposób lekki ukazują absurdalność egoistycznej współpracy w warunkach nieustannej porażki.

 O twórcach:

Katarzyna Paluch jest performerką, tancerką i pedagogiem. Współtworzyła prace prezentowane na scenie międzynarodowej, m.in. Vanishing, Study on Fool’s Paradise, O! i Alias. 2013–2019 pracowała w Teatrze O.de.la. Obecnie pracuje nad własnymi projektami artystycznymi i współorganizuje Festiwal DO w Gdańsku.

Aaron Lang jest niezależnym twórcą mieszkającym w Berlinie. Studiował architekturę i socjologię, a obecnie pracuje jako asystent naukowy na interdyscyplinarnych studiach magisterskich Design & Computation na TU i UdK Berlin. W 2021 roku był jurorem konkursu Solo Dance Contest.

Realizatorzy:

Choreografia i wykonanie: Katarzyna Paluch, Aaron Lang
Opieka artystyczna: Susanna Leinonen (w ramach projektu Rezydencja/premiera 2022, Klub Żak)

Czas trwania: 45 minut

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close