Wersja do druku

Udostępnij

Od 23 lutego (w godz.11.00-15.00) Anna Haracz raz w miesiącu zaprasza na warsztaty, podczas podzieli się wiedzą i technikami stosowanymi w pracy teatru Kino Variatino.Praca ta jest wypadkową różnych technik tańca współczesnego, improwizacji, kontakt improwizacji, gagi (język ruchu Ohada Naharina), pracy z głosem, technik świadomości ciała oraz technik jogi. Określenie „brut” określa to, co niezafałszowanie, szlachetne, wytrawne.

„Zgodnie z pierwszą definicją twórcy art brut – podejmując jakikolwiek temat, używając określonych materiałów, w określony sposób –„czerpią”sami z siebie, z własnego wnętrza, a nie z zapożyczonych szablonów i wzorców sztuki klasycznej czy współczesnej”– w taki sposób Anna Haracz określa to, w jaki sposób tworzy, myśli o tańcu, choreografii, spektaklu i pracy z ludźmi.

Cena: 40 zł

czas: 11.00 – 15.00

kontakt: Anna Haracz, 502 298 770,anaha@wp.pl,www.kinovariatino.pl

miejsce: Pro-Active Fittness, ul.Marusarzówny 2/6, Gdańsk-Morena

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close