Wersja do druku

Udostępnij

 W niedzielę 25 października 2015 o godz. 19.00 Klub Żak w Gdańsku (al. Grunwaldzka 195/197) zaprasza na premierę w ramach Trójmiejskiego Punktu Tanecznego. Będzie to spektakl zatytułowany Nie mam nic do powiedzenia w reżyserii, wykonaniu i choreografii Joanny Nadrowskiej, Barbary Pędzich, Grażyny Słaboń i Doroty Zielińskiej.

 

O spektaklu:

Godzimy się z tym, że nie jesteśmy wieczni, ale nie możemy znieść tego, aby sprawy nasze i czyny utraciły nagle w naszych oczach wszelki sens. Wtedy bowiem obnaża się pustka, która nas otacza…

 Antoine de Saint-Exupery

 

Za 50 metrów skręć w ulicę Św. Korporacji. Jedź prosto, za 800 m skręć w lewo w ulicę Zesłańców Wegańskich. Trzymaj się prawej strony, na rondzie Sztangi i Figury zjedź drugim zjazdem w ulicę Generała Fita. Za dwa kilometry przy ulicy Blogerek Warszawskich poproś o feedback, kup humus, zrób selfie na siłce i zbierz 20 lajków. Jesteś u celu – nie masz nic do powiedzenia.

 

NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA / Joanna Nadrowska, Barbara Pędzich, Grażyna Słaboń, Dorota Zielińska / Trójmiejski Punk Taneczny / premiera

reżyseria, choreografia, wykonanie: Joanna Nadrowska, Barbara Pędzich, Grażyna Słaboń, Dorota Zielińska / scenografia, kostiumy: Magda Mucha, Sylwia Kowalczyk-Gajda / muzyka: kolaż, mastering: Mariusz Noskowiak / 50 min. / Spektakl powstał dzięki dofinansowaniu w ramach Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska

 

 

Joanna Nadrowska – tancerka, choreografka. Swoje pierwsze doświadczenia taneczne zdobywała z zakresu tańca ludowego, towarzyskiego oraz współczesnego. W 2008 roku w Warszawie ukończyła z wyróżnieniem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny na specjalizacji taniec jazzowy pod kierunkiem Piotra Galińskiego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego studiów pierwszego stopnia animacji społeczno-kulturalnej. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą w trójmiejskich szkołach tańca. Od 2012 roku tancerka w Sopockim Teatrze Tańca (Wild Project, Traktat o estetyce. Technika defektów i skaz, Kwadrat wersja 6, Galop,  Pan Owen, Transmisja, Puste Ciało. Okazja do malutkiej rozpaczy, 2 Twarze, Essentia). Wraz z Magdaleną Wójcik  prowadzi grupę szkoleniową przy Sopockim Teatrze Tańca, dzięki której stworzyły dwa spektakle (Sprawiedliwość fałszywa. Subiektywna rozprawa o wątpliwej niewinności, Kawa, papierosy i próby).                      

 

Grażyna Słaboń – tancerka, pedagog. Ukończyła Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance w Londynie oraz fizjoterapię i pedagogiczne studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od 2012 roku tancerka w Sopockim Teatrze Tańca.

 

Dorota Zielińska – tancerka, choreograf. Współtworzyła Teatr Tańca Uniwersytetu  Gdańskiego, prowadzony przez Annę Rechlewską przy Akademickim Centrum Kultury UG. W latach 2008- 2011 była etatową tancerką w Bałtyckim Teatrze Tańca, tańczyła w repertuarowych spektaklach: Eurazja, Romeo i Julia, Out4&4, Chopinart  Sen, Tango life, Kilka krótkich sekwencji, Dziadek do orzechów. W ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca w latach 2010 i 2012 współtworzyła dwa spektakle: Tajemnicza śmierć Normy Baker (Miotk, Pędzich, Jurczyszyn, Zielińska) oraz PAT (Grabińska, Kondracki, Pędzich, Ośka, Zielińska). Od 2012 roku współpracuje na stałe z Sopockim Teatrem Tańca, współtworząc repertuar teatru, występując na licznych festiwalach tańca, a także uczestnicząc aktywnie w życiu teatru. Spektakle oraz projekty w których wzięła udział to: Wild Project, Traktat o estetyce. Technika defektów i skaz,  Galop, Pan Owen, Puste ciało. Okazja do malutkiej rozpaczy, Bajadera. Występuje w repertuarowych spektaklach teatru: Wariat i zakonnica, Natura.

 

Barbara Pędzich – tancerka, instruktor, choreograf. Z tańcem związana od 20 lat. Początkowo trenowała taniec towarzyski, zdobywając klasę taneczną „C” w stylu standardowym i „B” w stylu latynoamerykański. Następnie tańczyła w zespole tańca współczesnego „Dash” w Kętrzynie. Absolwentka Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu o specjalności „taniec współczesny”. Tańczyła w Teatrze Tańca Uniwersytetu Gdańskiego. W ramach projektów Gdańskiego Festiwalu Tańca współtworzyła spektakle: Nie deptać trawnika, Tajemnicza śmierć Normy Baker, PAT. Od maja 2012 roku związana z Sopockim Teatrem Tańca, biorąc udział w spektaklach: Wild Project, Galop, Kwadrat. Wersja 6, Puste ciało. Okazja do malutkiej rozpaczy.

 

BILETY

25 zł / 15 zł – studenci* i KARTA DO KULTURY* / 10 zł – uczniowie* / 5 zł – KARTA DUŻEJ RODZINY* / 3 zł – KARTA TANCERZA*

 

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

 

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00; w soboty i niedziele z seansami dla dzieci kasę otwieramy 30 minut przed seansem).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką, kartą lub przelewem po uzgodnieniu z kasą.

 

Zasady rezerwacji

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl

 Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). / Rezerwacje można opłacić przelewem po uzgodnieniu z pracownikiem Kasy Klubu Żak. / Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie.

 

Liczba biletów w danej puli limitowana. / Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. / Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie.

Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca są numerowane. /

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. / Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close