Wersja do druku

Udostępnij

Gdański Archipelag Kultury/ Dworek Artura w ramach projektu Stacja Orunia ogłasza konkurs na rezydencję dla tancerzy lub teatru tańca.

Regulamin konkursu „Rezydencja w Stacji Orunia”

1. Organizatorem konkursu jest Gdański Archipelag Kultury Dworek Artura (GAK) z siedzibą w Gdańsku przy ul. Dworcowej 9.

2. Konkurs przeznaczony jest dla niezawodowych tancerzy lub teatrów tańca.

3. Podstawowe założenia konkursu:

3.1. GAK oferuje salę baletową z przeznaczeniem na próby

3.2. W zamian za korzystanie z Sali GAK oczekuje:

– prezentacji spektakli, w tym premiery (spektakle muszą być dostosowane do możliwości technicznych i wyposażenia Gdańskiego Archipelagu Kultury Dworek Artura)

– poprowadzenia warsztatów

Szczegóły współpracy (czas trwania rezydencji, terminy użyczenia Sali, ilość spektakli i warsztatów, terminy realizacji) oraz wzajemne świadczenia ureguluje odrębna umowa o współpracy

4. Aplikacja powinna składać się z:

– listu intencyjnego

– portfolio artysty (wraz z dokumentacją filmową, jeżeli takową artysta posiada lub z odnośnikami strony internetowej artysty/teatru)

5. Harmonogram konkursu:
5.1. data składania dokumentów: 20 września 2013
5.2. rozstrzygnięcie konkursu: 25 września 2013

6. Projekty zgłoszone do konkursu będą oceniane przez trzyosobową komisję, której skład i regulamin ustala kierownik Dworku Artura GAK

7. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej GAKu – www.gak.gda.pl

8. Zgłoszenia oznakowane hasłem: KONKURS: REZYDENCJA W STACJI ORUNIA należy nadesłać pocztą elektroniczną na adres: dworekartura@gak.gda.pl

9. Pytania w sprawie konkursu należy kierować wyłącznie drogą elektroniczną na adres: dworekartura@gak.gda.pl, tel. 58306 66 76 w. 37 osoba kontaktowa: Anna Kaźmierczak

10. Aplikacje złożone po upływie wymaganego terminu nie będą rozpatrywane.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close