Wersja do druku

Udostępnij

Międzynarodowy Konkurs „Solo Dance Contest 2012” (dawniej: „Baltic Movement Contest”) odbędzie się w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca. Konkurs skierowany jest do artystów-tancerzy z krajów europejskich i ma na celu wspieranie oraz promocję tańca współczesnego w EuropieW Konkursie mogą uczestniczyć tancerze tańca współczesnego (contemporary dance / contemporary ballet) z krajów europejskich, o udokumentowanym dorobku artystycznym lub dyplomowani tancerze posiadający obywatelstwo kraju europejskiego. Do Konkursu można zgłaszać sola, których premiera odbyła się w terminie między 1 stycznia 2010 a 29 lutego 2012 roku lub przygotowane specjalnie na konkurs (premiera w ramach Konkursu), nie krótsze niż 5 minut i nie dłuższe niż 20 minut.


Termin nadsyłania zgłoszeń na Konkurs upływa 2 kwietnia 2012 roku (szczegóły w regulaminie konkursu na stronie www.gdanskifestiwaltanca.pl – uwaga: liczy się data wpływu zgłoszenia do Klubu Żak).Szczegółowe informacje oraz regulamin, formularz i szkic ustawienia świateł do pobrania w zakładce PRACA.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close