Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 2 czerwca o godz. 18.00 w gdańskim Teatrze w Oknie (ul. Długa 50/51) odbędzie się premiera najnowszego spektaklu Teatru Cynada – solo Bożeny Eltermann. Żegnaj laleczko to intymna, kameralna opowieść. O inspiracji autorka przedtawienia mówi tak:

Idę ulicą. Wracam z próby do domu. Rzuca mi się w oczy napis namalowany czerwoną farbą na płocie zasłaniającym teren budowy „ŻEGNAJ LALECZKO”.Idę następnego dnia tą samą drogą. Rzucam okiem…Napis wciąż tam jest. Zaczyna pracować we mnie. Trzeciego dnia już czekam kiedy go zobaczę. Jest mój. Jest do mnie. Już nie przestaję o nim myśleć. Postanawiam: Tak, laleczka musi odejść… Zobaczmy, co pozostawi po sobie.

Kolejne pokazy w Gdańsku 3-6 czerwca o 18.00. Spektakl będzie równiez pokazywany w Warszawie, w Galerri Propaganda na ul/ Foksal 11 w dniach 9 (godz. 19.00 ) i 10 czerwca (godz. 18 00.i 20.00).

Dodatkowe informacje: maria@cynada.pl

Rezerwacje biletów:

Gdańsk: rezerwacja@cynada.pl

Warszawa: www.WeArePropaganda.org/cynada,

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close