Wersja do druku

Udostępnij

Już w środę 28 marca o godz. 19.00 w gdańskim Klubie „Żak” odbędzie się premiera spektaklu poslko-francuskiego kolektywu Compagnie C.O.C.O.N. w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca 2012/Trójmiejskiej Korporacji Tańca. Motto przedstawienia stanowią słowa Paula Eluarda Żyjemy w zapomnieniu naszych przemian. Jak piszą twórcy, przemiana to często, w odróżnieniu od własnych efektów, proces nieuchwytny i niedostrzegalny. Raz zainicjowany, daje impuls do serii zachodzących zmian, po których pojawia się nowa, inna jakość. Spektakl HORYZONT zaprasza do podglądania właśnie tego, co „niedostrzegalne” w metamorfozie, ukryte we wnętrzu metaforycznego kokonu. Kokon symbolizują na scenie warstwy tkanin. Są to jednocześnie osłony i granice człowieka, chroniące, otulające go przed „zewnętrznością”.


Więcej o spektaklu i Compagnie C.O.C.O.N.:

http://www.taniecpolska.pl/wydarzenia/show/1019

http://klubzak.com.pl/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close