Wersja do druku

Udostępnij

W środę 4 grudnia o godz. 19.00 w Klubie Żak w Gdańsku (ul. Grunwaldzka 195/197) odbędzie się premiera spektaklu Teatru Amareya, tym razem w reżyserii Doroty Androsz. Projekt fetish.wtf to próba zmierzenia się z pojęciem fetyszu, jako rzeczy posiadającej osobliwą moc, emanującej w sensy, bogatej w jakości pierwotne i posiadającej energie oddziaływania i wiązania. fetish.wtf to także podróż po przedmiot za pomocą odruchów lęku, czci, bądź pragnień. fetish.wtf to także próba dotknięcia tematu fetyszyzacji ciała i spojrzenia jako siły je uprzedmiotawiającej.

Premiera została przygotowana w ramach jubileuszu 10-lecia Teatru Amareya, który objął trzy premiery, wystawę, pokaz filmu, prezentacje spektakli z repertuaru teatru oraz świętowanie z fanami, przyjaciółmi, artystami, rodziną.

Spektakl Teatru Amareya w reżyserii Doroty Androsz


Premiera: 4 grudnia 2013, Klub Żak , Gdańsk

Reżyseria: Dorota Androsz

Koncept: Dorota Androsz, Agnieszka Kamińska, Katarzyna Pastuszak, Aleksandra Śliwińska

Wykonanie: Agnieszka Kamińska, Katarzyna Pastuszak, Aleksandra Śliwińska

Muzyka: Joanna Duda

Montaż video: Mateusz Skrzypiec

Kamera video: Joanna Duda

Produkcja: Klub Winda GAK

Współpraca: Klub Żak

Zrealizowano ze środków Miasta Gdańsk

BILETY
25 zł – normalne / 15 zł – studenci* i na Kartę do Kultury* / 10 zł – uczniowie* / 5 zł – na Kartę Dużej Rodziny* / 3 zł – na Kartę Tancerza*
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)
Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Odbiór rezerwacji nie później niż pół godziny przed imprezą. / Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. / Liczba biletów zniżkowych na KARTĘ DO KULTURY i KARTĘ DUŻEJ RODZINY limitowana. / Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close