Wersja do druku

Udostępnij

Poczynając od 4 stycznia Teatr Cynada zaprasza na styczniowe pokazy spektakli Żegnaj laleczko i Punkt zwrotny. SpektaklŻegnaj laleczko prezentowany był podczas Polskiej Platformy Tańca 2012 w Poznaniu.


Żegnaj laleczko (pokazy: 4 i 18 stycznia 2013)

Idę ulicą. Wracam z próby do domu. Rzuca mi się w oczy napis namalowany czerwoną farbą na płocie zasłaniającym teren budowy

Żegnaj laleczko. Idę następnego dnia tą samą drogą. Rzucam okiem… Napis wciąż tam jest. Zaczyna pracować we mnie. Trzeciego dnia już czekam kiedy go zobaczę. Jest mój. Jest do mnie. Już nie przestaję o nim myśleć. Postanawiam: Tak, laleczka musi odejść… Zobaczmy, co pozostawi po sobie.


Punkt zwrotny (pokaz: 12 stycznia)

Punkt. Zmiana akcji. Nowa rzeczywistość. Nieustający ruch, przenikanie się i bezruch. Prawda, piękno i prostota nagle zmieniają się w swoje przeciwieństwo.

choreografia / choregraphy: Katarzyna Chmielewska, Bożena Eltermann

koncepcja plastyczna i produkcja / artistic concept & production Bożena Eltermann

taniec / dance Marek Kakareko, Bożena EltermannW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close