Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 1 marca o godz. 19.00 Klub ŻAK w Gdańsku (ul. Grunwaldzka 195/197) zaprasza na premierę pierwszego spektaklu realizowanego w ramach programu dla młodych choreografów „Rezydencja/premiera 2015”. Trio taneczne w składzie Julia Walkowiak, Daria Nowak i Maja Grzeczka pracowało pod opieką Gunduli Peuthert .   Po prezentacji Pozostańmy in touch odbędzie się spotkanie z wykonawcami.

 

O spektaklu:  Człowiek jest podłączony do sieci, dzięki niej uzyskujemy informacje, tworzymy relacje, organizujemy sobie życie. W dzisiejszych czasach prawie każdy człowiek załatwia większość spraw przez Internet i telefonicznie, komunikujemy się zarówno błahych sprawach jak i w tych bardzo ważnych. Jak reaguje na to nasza psychika i ciało, czy jesteśmy przestymulowani? Pozostańmy in touch to spektakl o człowieku i jego wirtualnym, ale prawdziwym życiu, jesteśmy podłączeni do sieci, bądźmy in touch!

 

 

POZOSTAŃMY IN TOUCH

Walkowiak, Nowak & Grzeczka / premiera

Koncept, choreografia, wykonanie: Julia Walkowiak, Daria Nowak, Maja Grzeczka / współpraca artystyczna: Gundula Peuthert / dźwięk: Łukasz Bielawny / wizualizacje: Julia Walkowiak, Maja Barańska, Łukasz Matysiak / kostiumy i scenografia: Małgorzata Zelek/ premiera: 1.03.2015, Klub Żak, realizacja w ramach VII Gdańskiego Festiwalu Tańca / 30 min.

 

Julia Walkowiak – tancerka wciąż poszukująca nowych dróg w ruchu, interesująca się w szczególności ruchem autentycznym i jego zastosowaniem w teatrze tańca, początkujący choreograf. Studentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu na wydziale Taniec, absolwentka Szkoły Tańca i Baletu Fouette, PPSKAK w Kaliszu i STW (prow. Natalia Draganik), uczestniczka licznych warsztatów tanecznych i teatralnych. Tancerka Teatru Ruchu i autorskiego zespołu Stało Się, z którym zorganizowała dwa festiwale tańca w Pobiedziskach i Gliwicach. Pedagog i choreograf Teatru Tańca w Pobiedziskach dla dzieci i młodzieży, autorka spektaklu Zaczarowana Zima. Brała udział w projektach m.in. z Divadlo Continuo, Pawłem Passinim i Witoldem Jurewiczem.

 

Daria Nowak – tancerka, street performer, studentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu na wydziale Taniec, uczestniczka wielu warsztatów tanecznych. Brała udział w spektaklach koordynowanych przez przez polskich i zagranicznych pedagogów. Doświadczona instruktorka tańca i animator, w szczególności w pracy z najmłodszymi. Tancerka i choreograf poznańskiej rewii tanecznej Dance And Art.

 

Maja Grzeczka – tancerka zafascynowana techniką tańca współczesnego i contact improwizacji. Studentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu na wydziale Taniec. Studentka STW i tancerka w zespole Natalii Draganik. Doświadczenie zdobywa na warsztatach tanecznych. Wieloletnia tancerka Teatru Ruchu Moniki Leśko-Mikołajczyk. Jest również pedagogiem tańca współczesnego, specjalizującym się w zajęciach dla najmłodszych.

 

Gundula Peuthert – choreograf, reżyser i pedagog. Studiowała taniec w Lipsku, choreografię i reżyserię w Palucca School i Hochschule für Schauspielkunst Ernst Busch w Berlinie, gdzie następnie nauczała choreografii i improwizacji. W latach 1991-1996 tancerka i choreograf Freies Tanztheater Berlin, następnie baletu Voglandtheaters Plauen, gdzie została dyrektorem artystycznym. W latach 2006 – 2011 dyrektor Tanztheaters Görlitz, oraz festiwali Interface i TanzArtFestival Görlitz.

 

BILETY
25 zł / 15 zł – studenci* i Karta do Kultury* / 10 zł – uczniowie* i seniorzy / 5 zł – na Kartę Dużej Rodziny* / 3 zł – na Kartę Tancerza*

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)
Bilety obejmują 2 spektakle.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl

 Potwierdzone rezerwacje należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji. Rezerwacje można opłacić przelewem po uzgodnieniu z pracownikiem Kasy Klubu Żak. Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 wolnych miejsc na dany spektakl. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Liczba biletów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Na spektakle miejsca są numerowane. Na spektaklach obowiązuje zakaz rejestracji i fotografowania (nie dotyczy fotografów akredytowany).

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close