Wersja do druku

Udostępnij

Działający w Trójmieście Teatr Kino Variatino, prowadzony przez Annę Haracz, obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. Z tej okazji 11 grudnia o godz. 19.00 zespół zaprasza do Gdańska – Nowego Portu (Łaźnia 2, ul. Strajku Dokerów 5) na wydarzenieDwie premiery, na które złożą się premiera spektakluNietakiDagmary Jerzak i Anny Haracz oraz premiera filmu tańcaPryzmatAnny Haracz. Anna Haracz o spektaklu:„Rzeczywistość i nienamacalność,świadomość i podświadomość,konflikt i harmonia.” Natomiast Pryzmat stanowi krótka, filmową impresję na tematświatła, cienia, koloru,ciała, ruchu, tańca,natury, lasu, drzewa.

Główne obchody jubileuszu zaplanowane są natomiast na piątek 13 grudnia i sobotę 14 grudnia od godz. 19.00 w Zatoce Sztuki w Sopocie (al. Mamuszki 14). Obchody podzielone zostały na dzień dzień tradycji i dzień improwizacji. Na dzień tradycji złożą się: prezentacja spektaklu Dagmary Jerzak i Anny HaraczNietaki;Ceremonia herbaty– -improwizacja strukturalnaDany Chmielewskiej, Agaty Gregorkiewicz, Kasi Ustowskiej;Kocha, Lubi, Szanuje– spektakl teatru Zielony Wiatrak i Kino Variatino;Pryzmat– film Anny Haracz i Żanety Górskiej.Natomiast w ramach dnia improwizacji:Trzeci Element– premiera spektaklu improwizowanego Anny Haracz i Michała Ratajskiego z Grupy KIJO z Łodzi; improwizacja Dany Chmielewskiej;The Blue Resonance– spektakl improwizowany Anny Haracz;spotkanie wokół książkiPrzyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy. O improwizacji tańcawydana przez Muzeum Sztuki w Łodzi;impro-jam-bankiet – zagra Marcus Saudy.

Więcej o programie 13 grudnia

Więcej o programie 14 grudnia

Strona Teatru

Nietaki

Pomysł i wykonanie: Dagmara Jerzak i Anna Haracz

Muzyka na żywo: Dorota Konczewska

Video: Anna Haracz, Dagmara Jerzak

Kostiumy: własne

Projekt zrealizowano dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Gdańska, wsparciu OMYOGA w Dublinie oraz ProAcive Fitness w Gdańsku.

Pryzmat

Pomysł i taniec: Anna Haracz

Pomysł, zdjęcia i montaż: Żaneta Górska

Projekt zrealizowano dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Gdańska oraz wsparciu barwnych mieszkańców domu przy ul. Słonecznej 28 w Otominie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close