Wersja do druku

Udostępnij

Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku (ul. Grunwaldzka 16) zaprasza w niedzielę 25 maja o godz. 15.00 na premierę nowego spektaklu Tam i tu, przeznaczonego dla najmłodszych widzów – od 1 do 4 lat, tzw. najnajów. Tym razem będzie to przedstawienie nawiązujące do teatru tańca, a choreografią całości zajęła się Ula Zerek, stale współpracująca z Teatrem Dada von Bzdülöw. Tam i tu to pełna wdzięku, prosta historia o krainie zamieszkanej przez same proste linie, do której pewnego razu trafia kula. Dzieci wraz z rodzicami mogą zasiąść na miękkich poduszkach i oddać się swobodnemu odbiorowi niezwykłych obrazów i dźwięków.

 

 Spektakl stworzony został z myślą o najmłodszych widzach, jest otwarty na ich reakcje i zaprasza do odkrywania tajemnic. Tutaj aktorzy zmieniają się w przewodników, a widzowie w odkrywców. Tam i tu jest spektaklem-zaproszeniem – do wspólnej podroży po świecie prostych i krzywych, a także po świecie teatru.

 

Choreografia: Ula Zerek

Incenizacja i opieka reżyserska: Romuald Wicza-Pokojski

Muzyka: Patryk Zakrocki (z albumu Krajobrazy marsjańskie)

Scenografia: Katarzyna Wołowska

Konsultacja merytoryczna i produkcja: Barbara Małecka

Obsada: Hanna Miśkiewicz, Joanna Tomasik, Ula Zerek

Premiera: 25 maja 2014 roku

Spektakl dla dzieci od 1 do 4 lat.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close