Wersja do druku

Udostępnij

J –

W niedzielę 24 września 2017 o godz. 19.00 Klub Żak w Gdańsku zaprasza w ramach cyklu Trójmiejski Punkt Taneczny na premierę spektaklu Trójmiejskiego Kolektywu Twórczego Opowieść niepokojąca. Tytuł przedstawienia nawiązuje bezpośrednio do zbioru opowiadań Josepha Conrada, które skupiają się wokół tematyki istoty ludzkiej tożsamości. To wyjątkowe opowiadania, przywołujące demony z zakamarków ludzkiej duszy. Stawiają one swoich bohaterów w sytuacjach granicznych, zmuszając ich do podejmowania trudnych decyzji w wyjątkowych warunkach. Spektakl nie jest adaptacją taneczną dzieła Conrada, stanowi natomiast autorską, swobodną interpretację podejmowanej przez niego tematyki.

 

Trójmiejski Kolektyw Twórczy tworzą: Joanna Nadrowska, Barbara Pędzich, Grażyna Słaboń, Dorota Zielińska – zawodowe tancerki, choreografki i instruktorki, związane od 2012 roku z Sopockim Teatrem Tańca Joanny Czajkowskiej i Jacka Krawczyka. Artystki jako odrębna formacja – poza Sopockim Teatrem Tańca stworzyły do tej pory dwa spektakle (Nie mam nic do powiedzenia, Jasno, czyli ciemno).

 

Scenariusz, reżyseria, choreografia, wykonanie: Joanna Nadrowska, Grażyna Słaboń, Barbara Pędzich

Współpraca artystyczna: Maria Miotk

Muzyka: Pan.Mruk

Zrealizowano w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca 2017 oraz ze środków Miasta Gdańska w ramach Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska.

 

 

 Gdańsk Miasto Wolności (miniaturka)

 

 

***

 

BILETY

20 zł / 15 zł – Karta Do Kultury* / 10 zł – uczniowie*, studenci*, seniorzy  / 5 zł – Karta Dużej Rodziny* / 3 zł – Karta Tancerza*

 

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

 

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb. i ndz. od g.16.00).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl

 Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką lub kartą. Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: www.tickets.klubzak.com.pl

 

.

 

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl

. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie.

 

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close