Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 13-14 kwietnia Biblioteka Tańca – nowa siedziba Teatru Dada von Bzdülöw i ośrodek animacyjny – zaprasza na warsztaty, otwierające przed dziećmi świat ruchu i tańca, wzbogacony pracą z rytmem i wykorzystaniem rekwizytu. Organizatorzy pragną, aby cykliczne działania w obszarze RUCH – RYTM – REKWIZYT, stały się impulsem w stronę nieskrępowanego rozwoju osobowości tanecznej dziecka.

Od prowadzącej:

PODCZAS ZAJĘĆ uczestnicy tańczą na bazie ruchu naturalnego, spontanicznego, współdziałającego z siłą grawitacji. Rozwijamy ogólną sprawność. Pozwalamy na odkrycie nieznanych dotąd możliwości własnego ciała. Dzięki zadaniom z pogranicza teatru i pantomimy, pozwalamy uruchomić wyobraźnię i tworzyć własne jakości ruchowe.

Pracujemy solo, w parach i w grupie w oparciu o impuls, gest, wyobraźnię, wyrazistość, ekspresję ruchową. Tworzymy przyjazną, bezpieczną atmosferę.

Celem zajęć jest:

  • rozwój wyobraźni, kreatywności, wrażliwości twórczej uczestnika;
  • uzyskanie harmonii w ciele;
  • otwartość na piękno ruchu;
  • nauka nie tylko podstawowych kroków i figur ale uzyskiwanie ruchu bliskiego naturze człowieka.

Prowadzenie zajęć: Aniela Kokosza – tancerka tańca współczesnego, choreograf, dyplomowany pedagog tańca, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Koszt: 45 zł / dwa dni
3 cykle płatne z wyprzedzeniem: 120 zł (zniżka!)
Zapisy: edukacja@bibliotekatanca.pl, tel. 500 893649

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close