Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Gdynia Główna (Plac Konstytucji 1) zaprasza w piątek i sobotę o godz. 19.00 na premierę spektaklu Without music I’m nothing Przemysława Wereszczyńskiego i Josué Josepha La Époki . Wereszczyński i La Época tworzą spektakl nie tylko z kartek prawdziwej historii, ale także  łącząc różne gatunki i konwencje teatralne, odmienne techniki tańca i style muzyczne, gdzie afro kubańskie, latynoskie rytmy łączą się z rumbą, mambo-salsą i baletem przy gorących rytmach energetyzującej, akustycznej muzyki. To dziki teatralny karnawał, pełen tańca, zabawy i pozytywnej energii.

 

Reżyseria i choreografia: Josué Joseph  La Época oraz Przemysław Wereszczyński

Muzyka: Josué Joseph  La Época

Światło: Marzena Chojnowska

 

Przemek Wereszczyński – eklektyczny tancerz, aktor, choreograf i dyplomowany pedagog tańca, założyciel jednej z największej w Polsce szkół salsy „The Salsa Kings”. Jest choreografem You Can Dance w Polsce i na Ukrainie, Tańca z Gwiazdami i Fabryki Gwiazd, był asystentem głównego choreografa oraz tancerzem w filmie Kochaj i tańcz. Jest Wicemistrzem Świata w Salsie, Mistrzem Polski w Salsie, II Wicemistrzem Polski w zawodowym tańcu towarzyskim.  

 

Josué Joseph La Época – nowojorski muzyk, wielokrotnie nagradzany kompozytor (ERS Salsa Grammy Award), producent, reżyser oraz dyrektor La Epoca, gdzie propaguje wiedzę o salsie, jej korzeniach, twórcach, odmianach i tworzących ją rytmach. Tańczy mambo, rumbę i salsę. Jest synem Alfonso „El Panameno”, basisty legendarnych nowojorskich orkiestr, słynnej Ballroom Palladium, występującego z takimi artystami jak Tito Puente, Celia Cruz, Arsenio Rodriguez, Machito czy Johnny Pacheco. Obecnie mieszka w Polsce, prowadzi zajęcia w studiach tańca i na międzynarodowych festiwalach tanecznych.

 

 

Bilety:  25/ 35 zł

 

Rezerwacja:

tel. 58 351 15 12

kom. 600 306 634; 600 306 632

teatr@teatrgdyniaglowna.pl

sprzedaż online: http://teatrgdyniaglowna.interticket.pl/

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close